קורס ערבית לקיבוצים

המכון ללימודי ערבית:

המכון ללימודי ערבית גבעת חביבה מציע קורסים בערבית מדוברת לקיבוצים בכל חלקי הארץ. במהלך השנתיים האחרונות למדו אתנו עשרות קבוצות בקיבוצים שונים, ממיצר בצפון ועד חצרים בנגב. צוות המכון מורכב ממורים מוסמכים ובעלי ניסיון, אשר עובדים לפי תכנית הלימודים של גבעת חביבה ומלווים על ידינו.

מטרת הקורס:

מטרת הקורס היא לתת לתלמידים ידע בסיסי בערבית מדוברת. הקורס כולל הכרות עם אוצר המילים הקשור בנושאים הבאים: הכרות, בית וסביבת מגורים, מקצועות ועבודה, קניות, משפחה, לימודים, טיול בסביבה עירונית ומוזיקה. כמו כן, תעשה הכרות ראשונית עם מערכת הפועל בערבית מדוברת, בכפוף להתקדמות הקבוצה.

רמה צפוייה בסוף הקורס:

התלמידים יוכלו להציג את עצמם, לקבל ולתת פרטים שימושיים על הסביבה בה הם נמצאים, ולנסח משפט פשוט בערבית. חשוב לציין, כי הקורס מהווה חלק ראשון מתוך קורס מלא של 100 שעות, המוגדר כקורס רמה א' בגבעת חביבה. ההמשך לחלקים הבאים תלוי ברצון הקבוצה.

שיטת העבודה בקורס:

הקורס מתבסס על למידה בערבית בלבד. כלומר, השיעור מועבר בערבית וללא תרגום ככול שניתן. המורה דובר ערבית כשפת אם ומלמד ערבית מדוברת שימושית. תכני הקורס מתבססים על סדנאות דיבור של המכון ללימודי ערבית גבעת חביבה. בכל שיעור נעשה שימוש בסרטונים, שירים, חומר כתוב ודיבור בעל פה.

חומרי הלימוד בקורס:

התלמידים יקבלו דפי תרגול, סיכומי אוצר מילים וטבלאות פעלים. למעדיפים לעבוד עם מחשב, קיימת אפשרות לרכוש לומדה ממוחשבת בעלות של 250 ₪ למשתמש.

דרישות הקורס:

על מנת להגיע לרמה גבוהה ככל האפשר במסגרת הזמן הנתונה, התלמידים מתבקשים להגיע בזמן לשיעורים וכן לקחת בהם חלק פעיל. בנוסף, בכל שיעור יינתנו שיעורי בית. על מנת להפנים את החומר, יש להכין אותם.

ארגון הקורס:

הקורסים מאורגנים על ידי איש קשר בקיבוץ, ביחד עם המכון.

שעות ותאריכים:

יקבעו בתיאום עם הקבוצה והמורה.

עלות:

עלות הקורס היא 8,100 ₪, ל 30 שעות הוראה, בחלוקה ל 15 או 10 מפגשים, בקבוצה (עד 15 משתתפים). העלות אינה כוללת שכירות מבנה. עלות זאת היא מחיר הנחה לקיבוצים בלבד.

נשמע מעולה. מה עושים עכשיו?

ניתן להתקשר ל 052-8986445 | 04-6309242

ניתן גם לשלוח מייל arabic2@givathaviva.org.il

המכון ללימודי ערבית גבעת חביבה – קורסי חוץ

 

>>> --- קורסים נוספים ---<<<